KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13956394
nr 1395 6394
Etsning
William Health. Signerad. Motivet: 35x24cm, yttermått inklusive ram: 43x32cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:22:15
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)